Krantenartikels


Bestuur

Willem Dewilde (Voorzitter)
Tel: 0477/40 44 37
Email: Willem@kerdavo.be

Geert Claeys (Secretaris)
Tel: ​0477/70 90 06
Email: Geert@kerdavo.be

 

Joris Blontrock (Financieel beheerder)
Tel: ​0477/88 10 03
Email: Joris@kerdavo.be

Koen Defoor (Sportief manager)
Tel: 0476/55 86 41

Email:Koen@kerdavo.be

Hanne Dewilde (Jeugdcoördinator)
Tel: 0472/74 00 56
Email: Hanne@kerdavo.be

Gillian Oghuma (Jeugdcoördinator)
Tel: 0474/18 22 24
Email: Gillian@kerdavo.be

Anita van Dam (Bestuurder)
Email: Anita@kerdavo.be

Erwin Rombaut (Event manager)
Email: Erwin@kerdavo.be

Koen Walschap (Event manager)
Email: Koenw@kerdavo.be

Jeugdcoördinatoren

Gillian Oghuma
Tel: 0474/18 22 24
Email:Gillian@kerdavo.be

Hanne Dewilde
Tel: 0472/74 00 56
Email: Hanne@kerdavo.be

 

Nieuwjaar Receptie 2019


Kerststage 2019