Krantenartikels


Bestuur

Willem Dewilde (Voorzitter)
Tel: 0477/40 44 37
Email: Willem@kerdavo.be


Geert Claeys (Secretaris)
Tel: ​0477/70 90 06
Email: Geert@kerdavo.be


Joris Blontrock (Financiee beheerder)
Tel: ​0477/88 10 03 
Email: Joris@kerdavo.be

Koen Defoor (Sportief manager)
Tel: 0476/55 86 41
Email:Koen@kerdavo.be


Hanne Dewilde (Jeugdcoördinator)
Tel: 0472/74 00 56
Email: Hanne@kerdavo.be


Gillian Oghuma (Jeugdcoördinator)
Tel: 0474/18 22 24
Email: Gillian@kerdavo.be


Anita van Dam (Bestuurder )
Email: Anita@kerdavo.be


Koen Walschap (Bestuurder)
Email: Koenw@kerdavo.be


Erwin Rombaut (Bestuurder )
Email: Erwin@kerdavo.be

Jeugdcoördinatoren


Gillian Oghuma (Jeugdcoördinator)
Tel: 0474/18 22 24
Email:Gillian@kerdavo.be


Hanne Dewilde (Jeugdcoördinator )
Tel: 0472/74 00 56
Email: Hanne@kerdavo.be


Nieuwjaar Receptie 2019


Kerststage 2019